OGRODZENIE Z KOMPOZYTU

11 czerwca 2018

OGRODZENIE Z KOMPOZYTU

Ogrodzenie stanowi wizytówkę domu. To pierwszy element, który staje się widoczny dla wchodzących na Twoją posesję. Brzydkie, zepsute ogrodzenie z pewnością wpłynie na ocenę całego domostwa. Ogrodzenie nowe, jednak niepasujące do stylu domu, także nie sprawi dobrego wrażenia. Jak więc właściwie wybrać ten element aranżacji posiadłości?

Sztuką jest takie zaaranżowanie przestrzeni, by każdy jej element pasował do siebie. Kolejną ważną kwestią jest jakość wykonania aranżacji. Wchodzące w jej skład przedmioty i materiały powinny charakteryzować się trwałością i estetycznym wykonaniem. Szczególnie, jeśli narażone są na trudne warunki. Tak właśnie jest w przypadku ogrodzenia – powinno ono współgrać z wyglądem domu, a także służyć nam przez wiele lat.

DESKI KOMPOZYTOWE – DOSKONAŁY MATERIAŁ NA OGRODZENIE

Deski kompozytowe to materiał, który w ostatnich latach zyskał dużą popularność. Dlaczego? Kompozyt swoim wyglądem przypomina naturalne drewno, jednak w przeciwieństwie do niego, charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Z tego właśnie względu deski kompozytowe znajdują szerokie zastosowanie w budowie tarasów, elewacji, ścieżek ogrodowych i małej architektury ogrodowej. Jako materiał na ogrodzenie, z pewnością przekona do siebie wszystkich tych, którzy nie lubią corocznych konserwacji, malowania, czy impregnacji płotu. Deski kompozytowe nie wymagają tego typu pielęgnacji.

PROFILE OGRODZENIOWE GAMRAT

Jednym z systemów ogrodzeniowych, które warto rozważyć przy budowie płotu, jest system ogrodzeniowy GAMRAT. Ta marka oferuje dwa typy profili ogrodzeniowych. Pierwszy stanowi deska pozioma komorowa, która może współtworzyć ogrodzenie pełne lub ażurowe. Przy pomocy drugiego rodzaju profilu zbudujemy pionowe ogrodzenia. Co ważne, uniwersalny kształt tych produktów umożliwia wykorzystanie ich do budowy małej architektury ogrodowej. Dzięki takiej spójności aranżacyjnej nasza posiadłość zyska harmonijny styl.

PROFILE OGRODZENIOWE RELAZZO

RELAZZO  to profile firmy REHAU, wykonane z wysokiej jakości tworzywa, niezwykle trwałego i przyjaznego dla środowiska. Co więcej, profile RELAZZO wyróżniają się pięknym wyglądem i dużą uniwersalnością zastosowań (REHAU stosowany jest nie tylko jako materiał ogrodzeń, ale także fasad i architektury ogrodowej). Szeroka paleta kolorystyczna produktu pozwala na wpasowanie go w wiele różnorodnych aranżacji.

PROFILE OGRODZENIOWE GLOBALDECK

Profile ogrodzeniowe GLOBALDECK stanowią alternatywę dla tradycyjnych ogrodzeń drewnianych. Produkty te wyróżniają się dużą ilością wzorów i kolorów, a także możliwością montażu zarówno w układzie poziomym, jak i pionowym. Co więcej, z GOLBALDECK można wykonać ogrodzenie o konstrukcji pełnej lub ażurowej.

Wszystkie opisane profile ogrodzeniowe znajdują się w ofercie firmy Nowa Deska! Zachęcamy do bliższego poznania naszego asortymentu.

Obsługa inwestycji
i sprzedaż hurtowa

Marcin Kuśnierek
Tel. +48 605 231 450
m.kusnierek@nowadeska.pl

Specjalista ds. sprzedaży
detalicznej

Jan Gryczyński
Tel. +48 693 999 081
j.gryczynski@nowadeska.pl

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności