MODNA ELEWACJA DREWNIANA

14 maja 2018

MODNA ELEWACJA DREWNIANA 

Firma Nowa Deska oferuje nie tylko budowę tarasu. Korzystając z naszych usług, możesz także uzyskać wyjątkową, drewnianą elewację swojego domu, której stylistyka dopełni się harmonijnie z tarasem.

Elewacje drewniane w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Ciepło drewna sprawia, że dom wydaje się bardziej przytulny, rodzinny. Warto jednak podkreślić, że odpowiedni rodzaj drewna jest doskonałym materiałem do wykańczania elewacji także nowoczesnych domów. Elewacja wykonana z naturalnego materiału dużo lepiej komponuje się z zielenią otoczenia. W naszym asortymencie mamy trzy linie produktów, które spełniają szerokie oczekiwania klientów.

Nasze deski wykonane są w technologii termo drewna. Dysponujemy dwoma rodzajami drewna, które najlepiej nadają się na materiał elewacji. Świerk skandynawski oraz modrzew syberyjski są roślinami niezwykle odpornymi na działanie warunków atmosferycznych. Jakościowa elewacja musi nie tylko przykuwać wzrok estetycznym wyglądem, ale także być trwała. Elewacja to w końcu wizytówka domu.

LINIA CLASSIC

Producentem większości desek elewacyjnych z oferty Nowa Deska jest MOCOPINUS. Jego produkty są powszechnie cenione i uznawane za synonim najwyższej jakości i nowoczesnego wzornictwa.

W linii Classic znajdują się elewacje o bardzo różnych profilach desek i fakturach: od powierzchni gładko struganej aż do delikatnie szorstko piłowanej. Te produkty dostarczane są w wersji surowej, czyli niepokrytej środkami ochronnymi. W przypadku niektórych gatunków drzew konieczne będzie dokupienie takich materiałów, by wzmocnić drewno i zapewnić mu długoletnią trwałość.

LINIA PREMIUM

Elewacje z linii Premium cechują się nadzwyczajną trwałością. Po latach użytkowania nadal wyglądają pięknie. Co więcej, produkt ten nie wymaga częstej konserwacji. Dużą jakość zakupu zapewnia gwarancja, która może obejmować nawet okres 10 lat.

Premium wyróżnia szorstko piłowana powierzchnia drewna oraz specjalna technologia fabrycznego malowania drewna. Dzięki temu na tym materiale nie powstają smugi, a powłoka farby nie łuszczy się. Badania laboratoryjne elewacji z linii Premium dowiodły, że deski te w dużo większym stopniu rozpraszają szkodliwe promieniowanie UV, co jeszcze wydłuża okres, w którym elewacja wygląda tak dobrze, jak w chwili zakupu.

LINIA EKSTRA

W linii Ekstra znajdziemy deski o powierzchni gładko struganej, które już w momencie produkcji zostały zabezpieczone farbą bądź olejem do drewna. Dzięki temu, w chwili dostarczenia ich do klienta, są gotowe do montażu.  Elewacja z linii Ekstra charakteryzuje się wysoką jakością powłoki malarskiej – dlatego właśnie produkty te są szczególnie polecane w przypadku inwestycji o dużym metrażu.

Obsługa inwestycji
i sprzedaż hurtowa

Marcin Kuśnierek
Tel. +48 605 231 450
m.kusnierek@nowadeska.pl

Specjalista ds. sprzedaży
detalicznej

Jan Gryczyński
Tel. +48 693 999 081
j.gryczynski@nowadeska.pl

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności