DESKI TARASOWE - OFERTA

16 kwietnia 2018

DESKI TARASOWE – OFERTA

Deski tarasowe z kompozytu to materiał, który w ostatnich latach zdobył dużą popularność wśród właścicieli tarasów. Jego zaletą jest nie tylko estetyczny, nowoczesny wygląd, ale także funkcjonalność. Deska kompozytowato bowiem materiał łatwy do czyszczenia, trwały i odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Co istotne, deska kompozytowa nie gnije, nie pęcznieje, nie próchnieje i nie ma drzazg. Wiele z rodzajów drewna naturalnego także doskonale sprawdza się jako materiał do budowy tarasów.

Wybierając odpowiednie deski tarasowe, zwracamy uwagę nie tylko na ich parametry techniczne, ale także na wygląd. Oferta tych produktów jest naprawdę duża. Firma Nowa Deska oferuje aż 5 rodzajów desek tarasowych(naturalnych i kompozytowych). Poniżej scharakteryzujemy każdy z nich.

DESKA TARASOWA GAMRAT – GWARANCJA DŁUGOLETNIEJ TRWAŁOŚCI

Deski tarasowe GAMRAT to sprawdzone rozwiązanie, które co roku wybiera wielu właścicieli tarasów. GAMRAT to polska firma z ponad 80-letnim stażem. Deski tarasowe GAMRAT spełniają międzynarodowe standardy, są przyjazne środowisku, a także posiadają 25-letnią gwarancję na gnicie i butwienie oraz 3-letnią na uszkodzenia mechaniczne. Te produkty to bezpieczny i niezwykle estetyczny wybór.

DESKA TARASOWA MASSARANDUBA I BANGKIRAI

Massaranduba i bangkirai to jedne z popularniejszych drzew wykorzystywanych do produkcji desek tarasowych. Egzotyczne rośliny są wytrzymalsze i twardsze od naszych rodzimych gatunków drzew. Wykazują dużą odporność na wysokie i niskie temperatury, a także wilgoć. Egzotyczne drewno massaranduba charakteryzuje się wyjątkowym czerwono-różowym kolorem, natomiast kolorystyka bangkirai przybiera najczęściej kolor ciepłego brązu. Czasem na desce widoczne są bladozielone refleksy. Oba rodzaje desek charakteryzują się prostym układem włókien i gładką teksturą.

DESKA TARASOWA HÄUSSERMANN 

Modrzew syberyjski häussermann to idealny wybór dla osób, które cenią naturalny wygląd i zachowanie drewna. Ten materiał jest nie tylko piękny, ale także trwały. Wykorzystuje się go m.in. do budowy tarasów, werand, balkonów, pomostów i przystani żeglarskich.

Obsługa inwestycji
i sprzedaż hurtowa

Marcin Kuśnierek
Tel. +48 605 231 450
m.kusnierek@nowadeska.pl

Specjalista ds. sprzedaży
detalicznej

Jan Gryczyński
Tel. +48 693 999 081
j.gryczynski@nowadeska.pl

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności