Nasza strona internetowa – jak zdążyliście pewnie zauważyć – została rozbudowana o kolejną zakładkę, która ma zawierać odpowiedzi na wszelkie, nurtujące Was pytania odnośnie naszej działalności i całej branży. Dlatego jest nam niezmiernie miło powitać wszystkich na naszym firmowym blogu, który będzie miał głównie charakter informacyjny, choć pewnie nie zabraknie również interesujących ciekawostek.O nas

Nasza działalność – jak sama nazwa wskazuje – obejmuje przede wszystkim sprzedaż drewna kompozytowego. Wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie w tej branży, prężnie działając przede wszystkim na obszarze województwa wielkopolskiego.

Jako profesjonalna firma, ciesząca się coraz większym zainteresowaniem, zdajemy sobie sprawę, że bez nieustannego rozwoju i współpracy z najlepszymi producentami, dalsze sukcesy w branży są niemożliwe. Dlatego postanowiliśmy się związać z firmą GAMRAT, której produkty (tj. deski i panele kompozytowe) zbierają same pochlebne opinie.

Nasz zespół – pełen doświadczonych profesjonalistów – dba przede wszystkim o najwyższą jakość i zadowolenie Klienta, więc jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, pytania czy wątpliwości, które może śmiało umieszczać w komentarzach pod naszymi artykułami. Tylko dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby Klientów jesteśmy w stanie zapewnić im kompleksową usługę.

Oferta

Mając na uwadze przyrodę, postawiliśmy sobie za cel dbanie o środowisko naturalne, więc w naszej ofercie znajdziecie produkty, które mogą być poddane recyklingowi. Ponadto, wykorzystanie dystrybuowanych przez nas paneli i desek kompozytowych jest bardzo oszczędnym (czas oraz pieniądze) rozwiązaniem.

Kupując u nas, stawiacie na wysoką jakość, wytrzymałość (mróz i wilgoć nie są nam straszne), elegancki wygląd oraz uniwersalność. Produkty firmy GAMRAT mogą być wykorzystane nie tylko jako naturalne podłoże tarasu, ale również balkonu czy fasady budynku. Efekt jest powalający, co potwierdzają zdjęcia realizacji.

Zapraszamy do lektury naszych następnych artykułów!